Hasta Görüşleri

" İsmail Safa Bey'de son derece memnunum. Kendisi osteosarkom tümör protezi ameliyatım için bana yardımcı oldu. Ameliyattan sonra herhangi bir sıkıntı yaşamadım. Sürekli olarak kontrol altında tutarak, ilgileniyor. Kontrollerim devam ediyor. İsmail Safa Bey ameliyat öncesi ve sonrasında her aşamada beni detaylı olarak bilgilendirdi. "
E......
" İsmail Safa Bey ile 2 yıl öncesinde tanıştık. Hiç tereddütsüz bizleri kabul etti. Çocuğumun skolyoz hastalığı için gözüm kapalı emanet ediyorum ve kendisini herkese de tavsiye ediyorum. Şuanda sırtında manyetik rot var ve haftaya tekrar ameliyatla çıkartılıp, yenisi takılacak. Ameliyat sonrasında hiçbir şikayet yaşamadık. İsmail Safa Bey konu hakkında bilgilendirmelerde bulunan, hastalarına yardımcı olabilen ve ilgili bir doktor. "
A......
" Canım doktorum  mükemmel bir doktor.♥️ "
M.....C....
" 35 yaşındayım.76 derece ile scheurman kifozu ameliyatı oldum.1 gün yoğun bakımda olmak üzere 6 gün hastanede yattım. Şuan 26.günüm gitgide düzeliyorum şükür.Hocama bu başarılı operasyonundan dolayı çok teşekkür ederim.Beni kötü görüntüm ve psikolojik sıkıntılarımdan kurtardı.Allah razı olsun. "
S.....T......
" ismail bey hayatımı kurtaran doktorlardan birisidir. trafik kazası sonucu sağ ayağımı kaybettikten sonra benimle çok ilgilendi ve hayata döndüm . kendisine sonsuz teşekkurlerimi sunuyorum. "
R......E......
" Değerli bir insanı tanımaktan ve Septik Artrit tedavisi sonucunda eşimi sağlığına kavuşturan saygıdeğer doktorumuza en derin saygı ve selamlarımızı sunarız. "
M.....N......
" Mükemmel bir doktor.Herşeyden önce mükemmel bir insan.Safa Bey sakrum bölgeme biyopsi yaptı.Gerçek bir beyefendi.Son derece mütavazi.Tüm sorularınızı içtenlikle yanıtlıyor .Safa hocama başarılar dilerim. "
M....A.....
" İsmail Safa Bey'in hem doktorluğundan hem de insanlığından çok memnunum. Kalça çıkıklığım için birçok kez ameliyat olmuştum ama yerine oturmuyordu. İsmail Safa Bey yaptığı ameliyatla kalçamı yerine oturtturdu. Kendisi geçirdiğim süreçte beni her zaman bilgilendirdi. Ameliyattan sonra bir şikayetim de olmadı. "
M......
" 88 yaşındaki annemin kalça kırığına müdahale edip protez taktı. Ertesi gün ayaga kaldırdı. Her yönüyle mükemmel bir doktor. Hastaya ve yakınlarına yakın davranması, detaylı izahat vermesi çok güzel. Eğer ona ulaştıysanız emin ellerdesiniz demektir. "
G.....
" Kızımın skolyoz ameliyatı için İsmail Safa Bey yardımcı oldu. 6 ayda bir uzatma işlemi yapıldı. Son olarak kalıcı platin takıldı. Kendisinden memnunuz. Bizlere bu konu hakkında bilgilendirmelerde bulunup, nelere dikkat etmemiz gerektiği konusunda uyardı. Ameliyatlarımızda hiçbir sorun yaşamadık. "
K......
TOP